O studiju

Područje studijskog programa

Područje studijskog programa: društvene
znanosti; polje: ekonomija; grana:
poduzetništvo.

Praktična znanja

Multidisciplinarno izučavanje ekonomske zbilje te stjecanje znanja i kompetencija ključnih u globaliziranoj gospodarskoj praksi.

Predavači

Prilagođeno tržištu rada

Moderan studij rađen u skladu s potrebama tržišta rada.

Više o studiju

• Nositelj / izvođač studija: Sveučilište Sjever, Odjel za ekonomiju.
  • Razina studijskog programa: poslijediplomski
    specijalistički studij, treća razina.
  • Područje studijskog programa: društvene znanosti; polje: ekonomija; grana: poduzetništvo.
  • Moderan studij rađen u skladu s potrebama tržišta rada.
  • Stručan tim predavača: profesori sa Sveučilišta Sjever i drugih domaćih sveučilišta te eminentni domaći i strani stručnjaci.
  • Multidisciplinarno izučavanje ekonomske zbilje te stjecanje znanja i kompetencija ključnih u radu na projektima financiranima sredstvima iz EU fondova.

Trajanje studijskog programa

• Jedna godina (dva semestra).
  • Završetkom studija kandidat stječe 60 ECTS bodova.
  • Završetkom studija kandidat stječe akademski naziv sveučilišni specijalist ekonomije (univ. spec. oec.) / sveučilišna specijalistica ekonomije (univ. spec. oec.).